2018 - אליפויות עולם וא...אליפויות עולם ואליפויות אירופה - מדליות והישגים - 2018 2018 - אליפויות עולם ואליפויות אירופה - מדליות והישגים - 2018 קרא עוד
חזרהעריכה
פרטים (7)
לונה צמטאי סלפטר אלופת אירופה בריצת - 10...
גולשי הרוח יואב עומר (מימין) ושחר צוברי ...
לינוי אשרם סגנית אלופת העולם בהתעמלות אמ...
לינוי אשרם סגנית אלופת העולם בהתעמלות אמ...
המתעמל אנדריי מדבדב (משמאל), ומאמנו סרגי...
המתעמל אנדריי מדבדב (במרכז)...
המתעמל אנדריי מדבדב
אליפויות עולם ואליפויות אירופה - 2018
אליפויות אירופה
יואב עומר - מדליית כסף - גלישת רוח RSX שחר צוברי - מדליית ארד - גלישת רוח RSX ארטיום דולגיופאט - מדליית כסף -תרגיל קרקע - התעמלות מכשירים לונה צ'מטאי - סלפטר - מדליית זהב - ריצה 10,000 מ' ולדיסלב ביקנוב - מדליית ארד - החלקה מהירה על קרח טל פליקר - מדליית ארד - ג'ודו עד 66 ק"ג פיטר פלצ'יק - מדליית ארד - ג'ודו עד 100 ק"ג שגיא מוקי - מדליית זהב - ג'ודו עד 81 ק"ג גפן פרימו - מדליית ארד - ג'ודו עד 52 ק"ג מאור עבו ויואב רוז - מדליית זהב - שייט 470 ניתאי חסון טל הררי - מדליית ארד - שייט 470 יהל וולך ועומר ביליה - מדליית כסף - שייט 470 ולריה סוצ'קובה - מדליית ארד - התעמלות אומנותית (תרגיל אלות) (נוער) מיכאל אוסטראומוב - מדליית ארד - איגרוף עד 75 ק"ג (עתודה)
אליפויות עולם
לינוי אשרם - מדליית כסף -התעמלות אמנותית - קרב רב לינוי אשרם - מדליית כסף - התעמלות אמנותית - תרגיל החישוק לינוי אשרם - מדליית ארד - התעמלות אמנותית - תרגיל הסרט נעמה גזית - מדליית כסף - גלישת רוח RSX (נוער) לינוי גבע - מדליית ארד - גלישת רוח RSX (נוער) אייל צרור - מדליית זהב - גלישת רוח RSX (קדטים) ליאם שגב - מדליית כסף - גלישת רוח RSX (קדטים)
מציג פריט: - מתוך 7
לונה צמטאי סלפטר אלופת אירופה בריצת - 10,000 מ'
קרא עוד
קרדיטים: הוועד האולימפי בישראל
גולשי הרוח יואב עומר (מימין) ושחר צוברי - מדליות כסף וארד באליפות אירופה 2018
קרא עוד
קרדיטים: איגוד השייט
לינוי אשרם סגנית אלופת העולם בהתעמלות אמנותית
קרא עוד
אליפויות עולם ואליפויות אירופה - 2018
אליפויות אירופה
יואב עומר - מדליית כסף - גלישת רוח RSX
שחר צוברי - מדליית ארד - גלישת רוח RSX
ארטיום דולגיופאט - מדליית כסף - תרגיל קרקע - התעמלות מכשירים
לונה צ'מטאי - סלפטר - מדליית זהב - ריצה 10,000 מ'
ולדיסלב ביקנוב - מדליית ארד - החלקה מהירה על קרח
טל פליקר - מדליית ארד - ג'ודו עד 66 ק"ג
פיטר פלצ'יק - מדליית ארד - ג'ודו עד 100 ק"ג
שגיא מוקי - מדליית זהב - ג'ודו עד 81 ק"ג
גפן פרימו - מדליית ארד - ג'ודו עד 52 ק"ג
מאור עבו ויואב רוז - מדליית זהב - שייט 470
ניתאי חסון טל הררי - מדליית ארד - שייט 470
יהל וולך ועומר ביליה - מדליית כסף - שייט 470
ולריה סוצ'קובה - מדליית ארד - התעמלות אומנותית (תרגיל אלות) (נוער)
מיכאל אוסטראומוב - מדליית ארד - איגרוף עד 75 ק"ג (עתודה)
אליפויות עולם
לינוי אשרם - מדליית כסף -התעמלות אמנותית - קרב רב
לינוי אשרם - מדליית כסף - התעמלות אמנותית - תרגיל החישוק
לינוי אשרם - מדליית ארד - התעמלות אמנותית - תרגיל הסרט
נעמה גזית - מדליית כסף - גלישת רוח RSX (נוער)
לינוי גבע - מדליית ארד - גלישת רוח RSX (נוער)
אייל צרור - מדליית זהב - גלישת רוח RSX (קדטים)
ליאם שגב - מדליית כסף - גלישת רוח RSX (קדטים)