2018 - משחקי הנוער האול...משחקי הנוער האולימפיים - YOG - בואנוס איירס 20182018 - משחקי הנוער האולימפיים - YOG - בואנוס איירס 2018קרא עוד
חזרהעריכה
פרטים (9)
משחקי הנוער האולימפיים - YOG - בואנוס אי...
קמע משחקי הנוער האולימפיים - בואנוס אייר...
דניס לוקטב ואנסטסיה גורבנקו - מדליות בשח...
מדליית זהב - אנסטסיה גורבנקו - שחייה, 20...
השחיין דניס לוקטב - מדליית ארד ב- 200 מ'...
לוגו המשחקים האולימפיים לנוער - 2018...
משלחת ישראל למשחקי הנוער האולימפיים בבוא...
משלחת ישראל למשחקי הנוער האולימפיים בבוא...
משחקי הנוער האולימפיים - בואנוס איירס 20...
משחקים הנוער האולימפיים לנוער - YOG, ה- 3 במספר, יתקיימו בעיר בואנוס איירס בארגנטינה, בין ה- 6 ל- 18 באוקטובר 2018. המשחקים ישתתפו 3,998 ספורטאים מ- 206 מדינות וב- 32 ענפי ספורט שונים. במשחקים בבואנוס איירס הוכנסו 4 ענפים חדשים: באייקדאנס, טיפוס, גלגיליות וקראטה.
המשלחת הישראלית תמנה 19 ספורטאים, 11 מאמנים, 2 אנשי צוות ו- 2 מתנדבים מטעם הוועדה המארגנת כמסייעים למשלחת. הספורטאים יתחרו בשבעה ענפי ספורט שונים: אופניים, אתלטיקה, התעמלות (אמנותית, אקרובטית ומכשירים), טאקוונדו, טריאתלון, שחייה ושייט.
ראש המשלחת - יאיר טלמון מנהל היחידה לספורט הישגי - דני אורן פיזיוטרפיסט - יוסי בלייר
נושאת הדגל: אבישג סמברג (טאקוואנדו)
מדליות:
מדליית זהב - אנסטסיה גורבנקו - שחייה - 200 מ' מעורב אישי מדליית ארד- דניס לוקטב - שחייה - 200 מ' חופשי מדליית כסף - נעה קזדו יקר ויונתן פרידמן - אקרובטיקה
אופניים - תחרות משולבת של 5 מקצועות - 2 רוכבים לקבוצה איתן לוי - מירוץ כביש, נגד השעון, קריטריום, אלימינייטור ושורט-טרק נדב רייסברג - מירוץ כביש, נגד השעון, קריטריום, אלימינייטור ושורט-טרק
משחקים הנוער האולימפיים לנוער - YOG, ה- 3 במספר, יתקיימו בעיר בואנוס איירס בארגנטינה, בין ה- 6 ל- 18 באוקטובר 2018. המשחקים ישתתפו 3,998 ספורטאים מ- 206 מדינות וב- 32 ענפי ספורט שונים. במשחקים בבואנוס איירס הוכנסו 4 ענפים חדשים: באייקדאנס, טיפוס, גלגיליות וקראטה.
המשלחת הישראלית תמנה 19 ספורטאים, 11 מאמנים, 2 אנשי צוות ו- 2 מתנדבים מטעם הוועדה המארגנת כמסייעים למשלחת.
הספורטאים יתחרו בשבעה ענפי ספורט שונים: אופניים, אתלטיקה, התעמלות (אמנותית, אקרובטית ומכשירים), טאקוונדו, טריאתלון, שחייה ושייט.
ראש המשלחת - יאיר טלמון
מנהל היחידה לספורט הישגי - דני אורן
פיזיוטרפיסט - יוסי בלייר
נושאת הדגל: אבישג סמברג (טאקוואנדו)
מדליות:
מדליית זהב - אנסטסיה גורבנקו - שחייה - 200 מ' מעורב אישי
מדליית ארד - דניס לוקטב - שחייה - 200 מ' חופשי
מדליית כסף - נעה קזדו יקר ויונתן פרידמן - אקרובטיקה
אופניים - תחרות משולבת של 5 מקצועות - 2 רוכבים לקבוצה
איתן לוי - מירוץ כביש, נגד השעון, קריטריום, אלימינייטור ושורט-טרק
נדב רייסברג - מירוץ כביש, נגד השעון, קריטריום, אלימינייטור ושורט-טרק
מאמן: דרור פקץ'
אתלטיקה
עמל חסנוב - קפיצה במוט
אדיסו גואדה - 3000 מ' קרוס קאנטרי
ורוניקה צ'יינוב - קפיצה לגובה
מאמנים: ואלרי קוגן ועידן שפירא
ג'ודו
אריאל שולמן - עד 55 ק"ג
מאמן:יואב שמש
התעמלות אמנותית
ולריה סוצ'קוב - קרב רב, אלות, חישוק, כדור, סרט
מאמנת: ויקטוריה פילנובסקי
התעמלות אקרובטיקה - זוגות מעורבים
נועה קזדו יקר
יונתן פרידמן
מאמנת:שירן וקנין
התעמלות מכשירים
אורי זיידל - קרב רב, מתח, קרקע, מקבילים, טבעות, קפיצות, סוס סמוכות
מאמן: ולאדימיר שייביץ'
טאקוואנדו
אבישג סמברג - עד 49 ק"ג
דניאל גויכמן - עד 55 ק"ג
מאמן:יחיעם שרעבי
טריאתלון
איתמר לבנון
מאמן:אור ברגר
שחייה
דניס לוקטב - 100, 200 ו- 400 מטר חופשי
גל כהן גרומי - 100 מ' פרפר, 50 מ' חופשי, 200 מ' מעורב אישי
אנסטסיה גורבנקו - 100 מ' גב, 200 מ' מעורב אישי, 200 מ' חזה
לאה פולונסקי - 200 מ' פרפר, 100 מ' חזה, 200 מ' מעורב אישי, 100 מ' פרפר, 200 מ' חזה.
4 כפול 100 מ' חופשי (מיקס), 4 כפול 100 מעורב - מיקס
מאמן: אהוד סגל
שייט
תומר ורדימון - גלשני ביק פלוס
נעמה גזית - גלשני ביק פלוס
מאמנת: מור לוזון