משלחת ישראל למשחקים האולימפיים – בייג'ינג 2008
נושא הדגל - מיכאל קלגנוב
שייטשחר צוברי - גלישת רוח , ניל פרייד RSX – מדליית הארדאודי גל וגידי קליגר – מפרשיות 470ורד בוסקילה וניקה קורניצקי – מפרשיות 470מעין דוידוביץ' - גלישת רוח ניל פרייד RSXנופר אדלמן - לייזר רדיאל
אתלטיקהאיתי מגידי – ריצת 3000 מ' מכשוליםניקי פאלי – קפיצה לגובהאלכס אברבוך – קפיצה במוטהיילה סטאין – ריצת מרתון
ג'ודוגל יקותיאל – גברים עד 60 ק"ג אריק זאבי – גברים עד 100 ק"גאליס שלזינגר – נשים עד 63 ק"ג
התעמלות מכשיריםאלכס שטילוב – קרב רב
התעמלות אמנותית
נטע ריבקין – קרב רב אישיאירה ריסנזון – קרב רב אישינבחרת ישראל – קטיה פיסצקי, רחלי ויגדורצ'יק, ורוניקה ויטנברג, מריה סבנקוב, אלונה דבורניצ'נקוטאקוונדובת אל גטרר – נשים עד 57 ק"ג
טניסאנדי רם ויוני ארליך – זוגות גבריםשחר פאר – יחידותציפי אובזילר – יחידות סיבוב ראשוןציפי אובזילר ושחר פאר – זוגות נשים
סיוףתומר אור – רומח גברים אישידלילה חטואל – רומח נשים אישינעם מילס – דקר נשים אישיקיאקיםמיכאל קולגנוב – קיאק יחיד 1000 מ', קיאק יחיד 500 מ'
קליעהדורון אגוזי – רובה אוויר גברים, רובה 3 מצבים גבריםגיל סימקוביץ' – רובה שכיבה גברים, רובה 3 מצבים גבריםגיא סטריק – רובה שכיבה גברים
שחייהגל נבו – 400 מ' מעורב, 200 מ' מעורבתום בארי – 100 מ' חזה , 200 מ' חזהאלון מנדל – 200 מ' פרפר , 100 מ' פרפרנמרוד שפירא בר אור – 200 מ' חופשי ,100 מ' חופשיגיא ברנע – 100 מ' גבאיתי צ'מה – 200 מ' גבאניה גוסטומלסקי – 100 מ' פרפר , 100 מ' גב , 100 מ' חופשי, 50 מ' חופשי
שחייה אמנותיתאנסטסיה גלושקוב – אינה יופה- דואטלתוצאות ספורטאי המשלחת הישראלית
משלחת ישראל למשחקים האולימפיים – בייג'ינג 2008
נושא הדגל - מיכאל קלגנוב
שייט
שחר צוברי - גלישת רוח , ניל פרייד RSX – מדליית הארד
אודי גל וגידי קליגר – מפרשיות 470
ורד בוסקילה וניקה קורניצקי – מפרשיות 470
מעין דוידוביץ' - גלישת רוח ניל פרייד RSX
נופר אדלמן - לייזר רדיאל
אתלטיקה
איתי מגידי – ריצת 3000 מ' מכשולים
ניקי פאלי – קפיצה לגובה
אלכס אברבוך – קפיצה במוט
היילה סטאין – ריצת מרתון
ג'ודו
גל יקותיאל – גברים עד 60 ק"ג
אריק זאבי – גברים עד 100 ק"ג
אליס שלזינגר – נשים עד 63 ק"ג
התעמלות מכשירים
אלכס שטילוב – קרב רב
התעמלות אמנותית
נטע ריבקין – קרב רב אישי
אירה ריסנזון – קרב רב אישי
נבחרת ישראל – קטיה פיסצקי, רחלי ויגדורצ'יק, ורוניקה ויטנברג, מריה סבנקוב, אלונה דבורניצ'נקו
טאקוונדו
בת אל גטרר – נשים עד 57 ק"ג
טניס
אנדי רם ויוני ארליך – זוגות גברים
שחר פאר – יחידות
ציפי אובזילר – יחידות סיבוב ראשון
ציפי אובזילר ושחר פאר – זוגות נשים
סיוף
תומר אור – רומח גברים אישי
דלילה חטואל – רומח נשים אישי
נעם מילס – דקר נשים אישי
קיאקים
מיכאל קולגנוב – קיאק יחיד 1000 מ', קיאק יחיד 500 מ'
קליעה
דורון אגוזי – רובה אוויר גברים, רובה 3 מצבים גברים
גיל סימקוביץ' – רובה שכיבה גברים, רובה 3 מצבים גברים
גיא סטריק – רובה שכיבה גברים
שחייה
גל נבו – 400 מ' מעורב, 200 מ' מעורב
תום בארי – 100 מ' חזה , 200 מ' חזה
אלון מנדל – 200 מ' פרפר , 100 מ' פרפר
נמרוד שפירא בר אור – 200 מ' חופשי ,100 מ' חופשי
גיא ברנע – 100 מ' גב
איתי צ'מה – 200 מ' גב
אניה גוסטומלסקי – 100 מ' פרפר , 100 מ' גב , 100 מ' חופשי, 50 מ' חופשי
שחייה אמנותית
אנסטסיה גלושקוב – אינה יופה- דואט
לתוצאות ספורטאי המשלחת הישראלית