המשחקים האולימפיים האירופיים לנוער EYOF - טרבזון, טורקיה 2011
המשחקים האולימפיים האירופאים לנוער יתקימו השנה העיר טרבזון טורקיה.במשחקים ישתתפו כ-3,700 ספורטאים מ 49 מדינות.
המשלחת הישראלית דורגה במקום ה - 27 (מתוך 49) עם 2 מדליות: 1 זהב, 1 ארד.
אתלטיקה קלה
עומר אלמוג - 1500מ' - מקום 12 - 4:05.18 דק'
אבירם שוורצברד – קפיצה לגובה - מקום 13 – 1.95 מ'
איתמר באסטיקר - קפיצה במוט - מקום 8 , 4.65 מ'
התעמלות מכשירים
תום ארנון - קרב רב -מקום 67
מתח - גמר,מקום 4 - 13.075 נק'
טניס
ורה פטיוק - רבע גמרעמית לב ארי – סיבוב 3טל גולדגורן - סיבוב 2יהונתן קאופמן - סיבוב 1
זוגות בנים – סיבוב 2
אופניים
יותם קרפ ,נטע בורשטיין
מרוץ נגד השעון
יותם קרפ - מקום 59 – 14:00.31 דק'נטע בורשטיין - מקום 85 – 14:40.05 דק'
קריטריוםנטע בורשטיין - מקום 18 גמר Bיותם קרפ – לא סיים גמר B.
מרוץ כביש
יותם קרפ - מקום 63ניצן מרגלית - מקום 87
שחייה
יעל דניאלי
400 מ' חופשי - מקום 14 - 4:33.96 דק'
200 מ' מ.א- מקום 20 - 2:30.02 דק'
400 מ' מ.א גמר -מקום 8 - 5:08.50 דק'
800 מ' חופשי -מקום 10 - 9:21.0 דק'
גיא שילון
100 מ' פרפר - מקום 24 , 1:08.41 דק'
100 מ' גב- 1:07.07 דק'
200 מ ' גב - מקום 6 - 2:19.94 דק'
200 מ' פרפר- מקום 18 2:34.90 דק'
מתן סגל
100 מ' חופשי - מקום 5 - 52.47 ש'400 מ' חופשי- מקום 17 4:07.14 דק'50 מ' חופשי - מקום 18 24.82 דק'200 מ' חופשי - מקום 4 1:53.94 דק'
עמית עצמון
200מ' גב- 2:16.37 דק'
100מ' גב -מקום 14- 1:00.18 דק'
איתי גולדפדן
200 מ' חזה-2:33.68 דק'
100 מ' חזה-מקום 13 1:06.99 דק'
איתי גורביץ
200 מ' מ.א – מקום 4 - 2:07.32 דק'100 מ' פרפר- מקום 14 - 57.44 שנ'200 מ' פרפר- מקום 6 - 2:06.07 דק'400 מ' מ.א – מקום 6 - 4:34.22 דק'
4 כפול 100 מעורב אישי - מקום 13 - 3:59.73 דק'
ג'ודו
עדי גרוסמן - 57 ק"ג - מקום 7
בר פרין - 63 ק"ג – מדליית ארד
אלכס רסקופין - 60 ק"ג – מדליית זהב
ג'ניה שולוס - 66 ק"ג - 1 ניצחון , 1 הפסד.
אורי ברטל - 73 ק"ג - מקום 7 .
לי קוכמן - 90 ק"ג - מקום 5 .
סה"כ: 14 גמרים, 2 מדליות.
המשחקים האולימפיים האירופיים לנוער EYOF - טרבזון, טורקיה 2011
המשחקים האולימפיים האירופאים לנוער יתקימו השנה העיר טרבזון טורקיה.
במשחקים ישתתפו כ-3,700 ספורטאים מ 49 מדינות.
המשלחת הישראלית דורגה במקום ה - 27 (מתוך 49) עם 2 מדליות:
1 זהב, 1 ארד.
אתלטיקה קלה
עומר אלמוג - 1500מ' - מקום 12 - 4:05.18 דק'
אבירם שוורצברד – קפיצה לגובה - מקום 13 – 1.95 מ'
איתמר באסטיקר - קפיצה במוט - מקום 8 , 4.65 מ'
התעמלות מכשירים
תום ארנון - קרב רב -מקום 67
מתח - גמר,מקום 4 - 13.075 נק'
טניס
ורה פטיוק - רבע גמר
עמית לב ארי – סיבוב 3
טל גולדגורן - סיבוב 2
יהונתן קאופמן - סיבוב 1
זוגות בנים – סיבוב 2
אופניים
יותם קרפ ,נטע בורשטיין
מרוץ נגד השעון
יותם קרפ - מקום 59 – 14:00.31 דק'
נטע בורשטיין - מקום 85 – 14:40.05 דק'
קריטריום
נטע בורשטיין - מקום 18 גמר B
יותם קרפ – לא סיים גמר B.
מרוץ כביש
יותם קרפ - מקום 63
ניצן מרגלית - מקום 87
שחייה
יעל דניאלי
400 מ' חופשי - מקום 14 - 4:33.96 דק'
200 מ' מ.א- מקום 20 - 2:30.02 דק'
400 מ' מ.א גמר -מקום 8 - 5:08.50 דק'
800 מ' חופשי -מקום 10 - 9:21.0 דק'
גיא שילון
100 מ' פרפר - מקום 24 , 1:08.41 דק'
100 מ' גב- 1:07.07 דק'
200 מ ' גב - מקום 6 - 2:19.94 דק'
200 מ' פרפר- מקום 18 2:34.90 דק'
מתן סגל
100 מ' חופשי - מקום 5 - 52.47 ש'
400 מ' חופשי- מקום 17 4:07.14 דק'
50 מ' חופשי - מקום 18 24.82 דק'
200 מ' חופשי - מקום 4 1:53.94 דק'
עמית עצמון
200מ' גב- 2:16.37 דק'
100מ' גב -מקום 14- 1:00.18 דק'
איתי גולדפדן
200 מ' חזה-2:33.68 דק'
100 מ' חזה-מקום 13 1:06.99 דק'
איתי גורביץ
200 מ' מ.א – מקום 4 - 2:07.32 דק'
100 מ' פרפר- מקום 14 - 57.44 שנ'
200 מ' פרפר- מקום 6 - 2:06.07 דק'
400 מ' מ.א – מקום 6 - 4:34.22 דק'
4 כפול 100 מעורב אישי - מקום 13 - 3:59.73 דק'
ג'ודו
עדי גרוסמן - 57 ק"ג - מקום 7
בר פרין - 63 ק"ג – מדליית ארד
אלכס רסקופין - 60 ק"ג – מדליית זהב
ג'ניה שולוס - 66 ק"ג - 1 ניצחון , 1 הפסד.
אורי ברטל - 73 ק"ג - מקום 7 .
לי קוכמן - 90 ק"ג - מקום 5 .
סה"כ: 14 גמרים, 2 מדליות.