גיא פוגל – 81 ק"ג – מקומות 1/7 דניאל בן דוד – 63 ק"ג – מקומות 1/7 נאור איטח – 90 ק"ג – מקומות 1/7 אריאל בצלאל – 57 ק"ג – מקומות 1/7 פז לייבל – 63 ק"ג – מקום 7 ענבל שמש – 52 ק"ג – מקומות 1/7
שחייה
זיו קלונטרוב
50 מ' – חופשי – 24.35 ש' 100 מ' – חופשי – 52.85 ש' 200 מ'- גב – 02:06:62 ד'
מארק חינאווי
400 מ' חופשי – 4:02:83 ד' 1,500 מ' – 15:48:68 דק'
אמיר חביב – 100 מ' חזה –מקום 19, זמן - 01:06:19 ד', 200 מ' חזה –מקום 16 – זמן: 02:28:16 ד'
ניב רץ – 200 מ' חופשי – מקום 9/32 - 01:57:97 ד', 100 מ' גב – מקום 9/32 - 59:73 ש'
דודו צ'רניך – 400 מעורב אישי – 04:39:33 מ', 200 מעורב אישי – 02:12:55 ד', 200 מ' פרפר – 02:12:04 דק'
אלכסנדרה גלוסקין – עורב אישי – מקום 19/32 – זמן - 02:29:15 דק'. 100 מ' חזה – נפסלה
עמית סבה – 400 מעורב אישי – 15:16:46 ד', 04:41:58 ד', 200 מ' פרפר – 02:10:84 ד'
המשחקים האולימפיים האירופאים לנוער EYOF - אוטרכט 2013
אתלטיקה
פבל אלתרמן – קפיצה לגובה - מקום 14 – 1.80 מ'
דניס גולדבסקי – קפיצה במוט – מקום 8 – 3.70 מ'
רן שגיב – 3,000 מ' – מקום 13- 9:11:81 דק'
דיאנה וייסמן – 100 מ' – מקום 14 - 12.83 דק', 200 מ', מקום 16 - 26.49 שנ'
איתמר פיילר – 110 משוכות –מקום 9/16 - 14:58 שנ'
ערן סיבוני – 100 מ' – 11.19 שנ'. 200 מ' – 22.68 שנ' – מקומות 10/16
ג'ודו
גיא פוגל – 81 ק"ג – מקומות 1/7
דניאל בן דוד – 63 ק"ג – מקומות 1/7
נאור איטח – 90 ק"ג – מקומות 1/7
אריאל בצלאל – 57 ק"ג – מקומות 1/7
פז לייבל – 63 ק"ג – מקום 7
ענבל שמש – 52 ק"ג – מקומות 1/7
שחייה
זיו קלונטרוב
50 מ' – חופשי – 24.35 ש'
100 מ' – חופשי – 52.85 ש'
200 מ'- גב – 02:06:62 ד'
מארק חינאווי
400 מ' חופשי – 4:02:83 ד'
1,500 מ' – 15:48:68 דק'
אמיר חביב – 100 מ' חזה –מקום 19, זמן - 01:06:19 ד', 200 מ' חזה –מקום 16 – זמן: 02:28:16 ד'
ניב רץ – 200 מ' חופשי – מקום 9/32 - 01:57:97 ד', 100 מ' גב – מקום 9/32 - 59:73 ש'
דודו צ'רניך – 400 מעורב אישי – 04:39:33 מ', 200 מעורב אישי – 02:12:55 ד', 200 מ' פרפר – 02:12:04 דק'
אלכסנדרה גלוסקין – עורב אישי – מקום 19/32 – זמן - 02:29:15 דק'. 100 מ' חזה – נפסלה
עמית סבה – 400 מעורב אישי – 15:16:46 ד', 04:41:58 ד', 200 מ' פרפר – 02:10:84 ד'
ניצן כץ ליכטנשטיין – 200 מ' פרפר – 02:22:91 ד' – מקום 10/14 , 100 מ' פרפר – 01:05:57 דק' מקום 13, 200 מ' גב – 02:28:04 ד' – מקום 16/24
טניס
אנדי יענקל זמל – סיבוב 2
עומר חפץ – סיבוב 1
גאיה סולומון – סיבוב 1
מאי קמחי – סיבוב 1
אופניים
איתמר איינהורן – נגד השעון – מקום 56/99 , כביש – מקום 81
עומר מור – נגד השעון – 72/99 , כביש – 88/99
נעמה נוימן – נגד השעון 72/73 , כביש – לא סיימה
התעמלות בנים
אנדריי מורן ינוקא – קרב רב מכשירים – קבוצתי מקום 10/12, אישי מקום 10/15 , גמר מכשיר 5-8
אייל גלזר – קרב רב מכשירים – מקום 33
התעמלות בנות
מיכל גאיה גלעדי – קרב רב מכשירים – גמר בכל המכשירים