משלחת ישראל למשחקים האולימפיים – סידני 2000
יו"ר הוועד האולימפי – יורם אוברקוביץ ז"למזכיר הכבוד – צבי ורשביאקראש המשלחת – אפרים זינגרמנהל הספורט – גילי לוסטיגמנהל השייט – יהודה מעייןחתירה / קיאקמיכאל קלגנוב - 500 מ' קיאק - מדליית ארדרמי צור ורועי ילין - 500 מ' קיאק זוגותליאור כרמי ולריסה פסחוביץ' – 500 מ' קיאק זוגותאתלטיקהאלכסנדר אברבוך – קפיצה במוטגדעון יבלונקה – ריצת 200 מטרקונסטנטין מטוסביץ' – קפיצה לגובהרוגל נחום – קפיצה משולשתטומי כפרי – ריצת 100 מ'דני קרסנוב - קפיצה במוטשליחים 4 כפול 100 מ' : כפיר גולן, גדעון יבלונקה, טומי כפרי, אלכסנדר פורחומובסקי*מיקי בר יהושע – מחליף לשליחים – לא השתתף
ג'ודואריק זאבי – עד 100 ק"גגיל עופר – עד 73 ק"ג גבריםאורית בר-און – עד 57 ק"ג
היאבקותמיכאל ביילין – סגנון יווני - רומי עד 63 ק"גוצ'ה ציציאשווילי – סגנון יווני – רומי עד 85 ק"גיורי יבסייצ'יק – סגנון יווני- רומי עד 130 ק"ג
התעמלות אומנותיתאור טוקייב – קרב רבסיוףאיילת אוחיון – רומח נשיםקליעהאלכסנדר דנילוב - אקדחגיא סטריק - רובה שכיבה, רובה 3 מצבים
שחייהיואב ברוק - 50 מ' חופשי, 100 מ' חופשייואב מאירי - 100 מ' פרפרמיקי חליקה - 200 מ' פרפר, 200 מ' מעורב, 400 מ' מעורבטל שטריקר - 100 מ' חזה, 200 מ' חזהאיתן אורבך – 100 מ' גביואב גת – 200 מטר גבשליחים 4 כפול 100 מ' חופשי - אלכסיי מנז'ולה, איתן אורבך, אורן אזרד, יואב ברוק שליחים 4 כפול 100 מ' מעורב - איתן אורבך, טל שטריקר, יואב מאירי, יואב ברוק עדי ביכמן - 400 מ' חופשי, 800 מ' חופשי, 400 מ' מעורבורד בורוכובסקי - 100 מ' פרפר, 200 מ' מעורב אישי
שייטעמית ענבר – גלישת רוח - מיסטרלמיכל היין – מיסטרל נשיםאלעד רונן ואלי צוקרמן – מפרשיות 470ענת פבריקנט ושני קדמי –מפרשיות 470
לתוצאות ספורטאי המשלחת הישראלית
משלחת ישראל למשחקים האולימפיים – סידני 2000
יו"ר הוועד האולימפי – יורם אוברקוביץ ז"ל
מזכיר הכבוד – צבי ורשביאק
ראש המשלחת – אפרים זינגר
מנהל הספורט – גילי לוסטיג
מנהל השייט – יהודה מעיין
חתירה / קיאק
מיכאל קלגנוב - 500 מ' קיאק - מדליית ארד
רמי צור ורועי ילין - 500 מ' קיאק זוגות
ליאור כרמי ולריסה פסחוביץ' – 500 מ' קיאק זוגות
אתלטיקה
אלכסנדר אברבוך – קפיצה במוט
גדעון יבלונקה – ריצת 200 מטר
קונסטנטין מטוסביץ' – קפיצה לגובה
רוגל נחום – קפיצה משולשת
טומי כפרי – ריצת 100 מ'
דני קרסנוב - קפיצה במוט
שליחים 4 כפול 100 מ' : כפיר גולן, גדעון יבלונקה, טומי כפרי, אלכסנדר פורחומובסקי
*מיקי בר יהושע – מחליף לשליחים – לא השתתף
ג'ודו
אריק זאבי – עד 100 ק"ג
גיל עופר – עד 73 ק"ג גברים
אורית בר-און – עד 57 ק"ג
היאבקות
מיכאל ביילין – סגנון יווני - רומי עד 63 ק"
גוצ'ה ציציאשווילי – סגנון יווני – רומי עד 85 ק"ג
יורי יבסייצ'יק – סגנון יווני- רומי עד 130 ק"ג
התעמלות אומנותית
אור טוקייב – קרב רב
סיוף
איילת אוחיון – רומח נשים
קליעה
אלכסנדר דנילוב - אקדח
גיא סטריק - רובה שכיבה, רובה 3 מצבים
שחייה
יואב ברוק - 50 מ' חופשי, 100 מ' חופשי
יואב מאירי - 100 מ' פרפר
מיקי חליקה - 200 מ' פרפר, 200 מ' מעורב, 400 מ' מעורב
טל שטריקר - 100 מ' חזה, 200 מ' חזה
איתן אורבך – 100 מ' גב
יואב גת – 200 מטר גב
שליחים 4 כפול 100 מ' חופשי - אלכסיי מנז'ולה, איתן אורבך, אורן אזרד, יואב ברוק
שליחים 4 כפול 100 מ' מעורב - איתן אורבך, טל שטריקר, יואב מאירי, יואב ברוק
עדי ביכמן - 400 מ' חופשי, 800 מ' חופשי, 400 מ' מעורב
ורד בורוכובסקי - 100 מ' פרפר, 200 מ' מעורב אישי
שייט
עמית ענבר – גלישת רוח - מיסטרל
מיכל היין – מיסטרל נשים
אלעד רונן ואלי צוקרמן – מפרשיות 470
ענת פבריקנט ושני קדמי –מפרשיות 470
לתוצאות ספורטאי המשלחת הישראלית