משלחת ישראל למשחקים האולימפיים - לוס אנג'לס 1984נושאת הדגל - זהבה שמואלייצחק אופק – יו"ר הוועד האולימפייצחק כספי ז"ל – מזכיר כבודראש המשלחת – שמואל ללקיןמנהל המשלחת – אורי אפקאתלטיקהמאיה בן-צור - ריצת 100 מ'אריה גמליאל - ריצת 5000 מ' , ריצת 10,000 מטרמארק הנדלסמן - ריצת 400 מ' , ריצת 800 מ', ריצת 1500 מ'שם טוב סבג - ריצת מרתוןיהודה צדוק - ריצת 3000 מ' מכשוליםזהבה שמואלי - ריצת מרתון
איגרוףשלמה ניאזוב – עד 60 ק"ג
ג'ודואדי קואז – עד 60 ק"גמשה פונטי – עד 78 ק"גהרמת משקולותמאיר דלויה -עד 52 ק"גהתעמלות מכשירים
ננסי גולדשמידט - קרב רביעקב לוי - קרב רביוחנן מויאל - קרב רבלימור פרידמן - קרב רבהתעמלות אומנותיתליאת חנינוביץ
טניס – טורניר ראווהעמוס מנסדורףסיוףשלומי איל – רומחנילי דרורי – רומחיצחק חטואל – רומחלידיה חטואל – רומחקאנו / קיאקאבירם מזרחי - מקצה 500 מ' קיאקקליעהגרי ארמיסט - אקדח חופשייאיר דוידוביץ - רובה שלושה מצבים רובה שכיבהיצחק יונסי - רובה אוויר, רובה שלושה מצבים, רובה שכיבהשייטיהודה אטדגי – גלישת רוח , דגם לכנראלדד אמיר ויואל סלע - דגם הולנדי מעופףשמשון ברוקמן ואיתן פרידלנדר - דגם 470שחייהיורם כוכבי - 200 מ' פרפר, 200 מ' מעורב, 400 מ' מעורבאייל שטיגמן - 100 מ' חזה, 200 מ' חזההדר רובינשטיין - 200 מ' חופשי, 400 מ' חופשי, 200 מ' פרפרלתוצאות ספורטאי המשלחת הישראלית
משלחת ישראל למשחקים האולימפיים - לוס אנג'לס 1984
נושאת הדגל - זהבה שמואלי
יצחק אופק – יו"ר הוועד האולימפי
יצחק כספי ז"ל – מזכיר כבוד
ראש המשלחת – שמואל ללקין
מנהל המשלחת – אורי אפק
אתלטיקה
מאיה בן-צור - ריצת 100 מ'
אריה גמליאל - ריצת 5000 מ' , ריצת 10,000 מטר
מארק הנדלסמן - ריצת 400 מ' , ריצת 800 מ', ריצת 1500 מ'
שם טוב סבג - ריצת מרתון
יהודה צדוק - ריצת 3000 מ' מכשולים
זהבה שמואלי - ריצת מרתון
איגרוף
שלמה ניאזוב – עד 60 ק"ג
ג'ודו
אדי קואז – עד 60 ק"ג
משה פונטי – עד 78 ק"ג
הרמת משקולות
מאיר דלויה -עד 52 ק"ג
התעמלות מכשירים
ננסי גולדשמידט - קרב רב
יעקב לוי - קרב רב
יוחנן מויאל - קרב רב
לימור פרידמן - קרב רב
התעמלות אומנותית
ליאת חנינוביץ
טניס – טורניר ראווה
עמוס מנסדורף
סיוף
שלומי איל – רומח
נילי דרורי – רומח
יצחק חטואל – רומח
לידיה חטואל – רומח
קאנו / קיאק
אבירם מזרחי - מקצה 500 מ' קיאק
קליעה
גרי ארמיסט - אקדח חופשי
יאיר דוידוביץ - רובה שלושה מצבים רובה שכיבה
יצחק יונסי - רובה אוויר, רובה שלושה מצבים, רובה שכיבה
שייט
יהודה אטדגי – גלישת רוח , דגם לכנר
אלדד אמיר ויואל סלע - דגם הולנדי מעופף
שמשון ברוקמן ואיתן פרידלנדר - דגם 470
שחייה
יורם כוכבי - 200 מ' פרפר, 200 מ' מעורב, 400 מ' מעורב
אייל שטיגמן - 100 מ' חזה, 200 מ' חזה
הדר רובינשטיין - 200 מ' חופשי, 400 מ' חופשי, 200 מ' פרפר
לתוצאות ספורטאי המשלחת הישראלית