2017 - אליפויות עולם וא...אליפויות עולם ואליפויות אירופה - מדליות והישגים - 20172017 - אליפויות עולם ואליפויות אירופה - מדליות והישגים - 2017קרא עוד
חזרהעריכה
פרטים (4)
אלכס שטילוב - התעמלות מכשירים...
ארטיום דולגיופאט - מדליית כסף באליפות הע...
לינוי אשרם - מדליית ארד באליפות העולם -...
טל פליקר - ג'ודו - מדליית ארד באליפות הע...
אליפויות עולם ואליפויות אירופה - 2017
אליפויות עולם
טל פליקר – מדליית ארד - אליפות עולם, ג'ודו עד 66 ק"ג לינוי אשרם - מדליית ארד – התעמלות אומנותית, קרב - רב אישי דולגופיאט ארטיום - מדליית כסף – התעמלות מכשירים , קרקע
אליפויות עולם (נוער)
תום ראובני – מדליית זהב - גלישת רוח RSX מאיה מוריס – מדליית זהב - גלישת רוחRSX ישי עוליאל – מדליית כסף - טניס
אליפויות אירופה פבלו אישצ'נקו – מדליית ארד - אגרוף , עד 60 ק"ג ולדיסלב ביקנוב – מדליית ארד - החלקה מהירה (שורט טרק) , 1,500 מ' אלכס שטילוב – מדליית ארד – התעמלות מכשירים, קרקע
אליפויות אירופה (נוער)
ורה קניאבסקי - מדליית זהב – סיוף, דקר (נערות) יואב כהן - מדליית ארד - גלישת רוח RSX ירדן איסק - מדליית זהב - גלישת רוח RSX מאור עבו ויואב רוז – מדליית ארד - שייט 470 בטינה טמלקובה – מדליית כסף – ג'ודו עד 52 ק"ג גפן פרימו – מדליית ארד – ג'ודו עד 52 ק"ג גילי שריר – מדליית כסף - ג'ודו עד 63 ק"ג אבישג סמברג - מדליית ארד – טאקוואנדו עד 46 ק"ג התעמלות אומנותית - נבחרת נערות – מדליית ארד - אליפות אירופה נבחרת ישראל - מדליית ארד – שחייה 4 כפול 200 מ' חופשי
מציג פריט: - מתוך 4
אלכס שטילוב - התעמלות מכשירים
קרא עוד
קרדיטים: הוועד האולימפי בישראל
ארטיום דולגיופאט - מדליית כסף באליפות העולם - 2017
קרא עוד
קרדיטים: הוועד האולימפי בישראל
לינוי אשרם - מדליית ארד באליפות העולם -התעמלות אמנותית 2017
קרא עוד
קרדיטים: הוועד האולימפי בישראל
טל פליקר - ג'ודו - מדליית ארד באליפות העולם 2017
קרא עוד
אליפויות עולם ואליפויות אירופה - 2017
אליפויות עולם
טל פליקר – מדליית ארד - אליפות עולם, ג'ודו עד 66 ק"ג
לינוי אשרם - מדליית ארד – התעמלות אומנותית, קרב - רב אישי
דולגופיאט ארטיום - מדליית כסף – התעמלות מכשירים , קרקע
אליפויות עולם (נוער)
תום ראובני – מדליית זהב - גלישת רוח RSX
מאיה מוריס – מדליית זהב - גלישת רוחRSX
ישי עוליאל – מדליית כסף - טניס
אליפויות אירופה
פבלו אישצ'נקו – מדליית ארד - אגרוף , עד 60 ק"ג
ולדיסלב ביקנוב – מדליית ארד - החלקה מהירה (שורט טרק) , 1,500 מ'
אלכס שטילוב – מדליית ארד – התעמלות מכשירים, קרקע
אליפויות אירופה (נוער)
ורה קניאבסקי - מדליית זהב – סיוף, דקר (נערות)
יואב כהן - מדליית ארד - גלישת רוח RSX
ירדן איסק - מדליית זהב - גלישת רוח RSX
מאור עבו ויואב רוז – מדליית ארד - שייט 470
בטינה טמלקובה – מדליית כסף – ג'ודו עד 52 ק"ג
גפן פרימו – מדליית ארד – ג'ודו עד 52 ק"ג
גילי שריר – מדליית כסף - ג'ודו עד 63 ק"ג
אבישג סמברג - מדליית ארד – טאקוואנדו עד 46 ק"ג
התעמלות אומנותית - נבחרת נערות – מדליית ארד - אליפות אירופה
נבחרת ישראל - מדליית ארד – שחייה 4 כפול 200 מ' חופשי