משלחת ישראל למשחקים האולימפיים - ריו 2016ג'ודואורי ששון - 100 ק"ג - מדליית ארדירדן ג'רבי - 63 ק"ג - מדליית ארדשגיא מוקי - 73 ק"גגולן פולק - 66 ק"גשירה ראשוני - 48 ק"גגילי כהן - 52 ק"גלינדה בולדר - 70 ק"גשייטמעיין דוידוביץ' - גלישת רוח RSXגיל כהן - מפרשיות 470 נינה אמיר - מפרשיות 470 שחר צוברי - גלישת רוחאייל לוין - מפרשיות 470דן פרויליך - מפרשיות 470שחייהיעקב טומרקין - 100, 200 מ' גבגל נבו - מעורב, 400 מ' מעורב, 200 מ' פרפר עמית עברי - 100 מ' חזה, 200 מ' חזה, 100 מ' פרפרזיו קלונטרוב - 50 מ' חופשי ו-100 מטר חופשיאנדי מורז - 50, 100 מ' חופשיזוהר שיקלר - 50 מ' חופשיקרן זיבנר - שליחות - 4 כפול 100 מ'אתלטיקהחנה קנייזבה מיננקו - קפיצה משולשתדימיטרי קרויטר - קפיצה לגובהמארו טפרי - מרתוןמאור טיורי - מרתוןלונדה קורלימה - מרתוןטסמה מוגס - מרתוןאגזה גואדה - מרתוןדונלד סנפורד - ריצת 400 מ'אופנייםשני בלוךשלומי חיימיבדמינטוןמישה זילברמןגולףלטיסיה בקהיאבקותאילנה קרטישטאקוואנדורון אטיאסהתעמלות מכשיריםאלכס שטילוב התעמלות אמנותיתנטע ריבקיןיקטרינה לבינהאלונה קושבצ'קיאידה מייריןקרינה ליחבריובל פילוטריאתלוןרון דרמוןטניסדודי סלע - טניס יחידיםהרמת משקולותאיגור אולצ'נסקי
קליעהסרגיי ריכטר
לתוצאות ספורטאי המשלחת הישראלית
משלחת ישראל למשחקים האולימפיים - ריו 2016
ג'ודו
אורי ששון - 100 ק"ג - מדליית ארד
ירדן ג'רבי - 63 ק"ג - מדליית ארד
שגיא מוקי - 73 ק"ג
גולן פולק - 66 ק"ג
שירה ראשוני - 48 ק"ג
גילי כהן - 52 ק"ג
לינדה בולדר - 70 ק"ג
שייט
מעיין דוידוביץ' - גלישת רוח RSX
גיל כהן - מפרשיות 470
נינה אמיר - מפרשיות 470
שחר צוברי - גלישת רוח
אייל לוין - מפרשיות 470
דן פרויליך - מפרשיות 470
שחייה
יעקב טומרקין - 100, 200 מ' גב
גל נבו - מעורב, 400 מ' מעורב, 200 מ' פרפר
עמית עברי - 100 מ' חזה, 200 מ' חזה, 100 מ' פרפר
זיו קלונטרוב - 50 מ' חופשי ו-100 מטר חופשי
אנדי מורז - 50, 100 מ' חופשי
זוהר שיקלר - 50 מ' חופשי
קרן זיבנר - שליחות - 4 כפול 100 מ'
אתלטיקה
חנה קנייזבה מיננקו - קפיצה משולשת
דימיטרי קרויטר - קפיצה לגובה
מארו טפרי - מרתון
מאור טיורי - מרתון
לונדה קורלימה - מרתון
טסמה מוגס - מרתון
אגזה גואדה - מרתון
דונלד סנפורד - ריצת 400 מ'
אופניים
שני בלוך
שלומי חיימי
בדמינטון
מישה זילברמן
גולף
לטיסיה בק
היאבקות
אילנה קרטיש
טאקוואנדו
רון אטיאס
התעמלות מכשירים
אלכס שטילוב
התעמלות אמנותית
נטע ריבקין
יקטרינה לבינה
אלונה קושבצ'קי
אידה מיירין
קרינה ליחבר
יובל פילו
טריאתלון
רון דרמון
טניס
דודי סלע - טניס יחידים
הרמת משקולות
איגור אולצ'נסקי
קליעה
סרגיי ריכטר
לתוצאות ספורטאי המשלחת הישראלית